Omni Modo - eksperci w dziedzinie ochrony danych osobowych

Zespół


Tomasz Osiej t.osiej (małpa) omnimodo.com.pl

Radca Prawny, Europejski Rzecznik Patentowy – specjalista z zakresu ochrony danych osobowych oraz Prawa Własności Przemysłowej.

więcej
Marcin Cwener m.cwener (małpa) omnimodo.com.pl

Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku „Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji” Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej
Marta Bargiel-Kaflik m.bargiel (at) omnimodo.com.pl

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie–Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych na kierunku „Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej
Maciej Karczewski m.karczewski (małpa) omnimodo.com.pl

Magister informatyki, absolwent wydziału Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także podyplomowych studiów na Uniwersytecie Warszawskim.

więcej
Maciej Janicki m.janicki (małpa) omnimodo.com.pl

Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, podyplomowych studiów na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie integracji europejskiej oraz w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania.

więcej
Łukasz Zięba l.zieba (małpa) omnimodo.com.pl

Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych na kierunku „Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji” w Szkole Głównej Handlowej.

więcej
Kamila Grzeszczak k.grzeszczak (małpa) omnimodo.com.pl

Konsultant językowy, tłumacz, koordynator szkoleń. Absolwentka Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

więcej
Maciej Chodorowski m.chodorowski (małpa) omnimodo.com.pl

Prawnik, absolwent WPiA UMCS w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach konsultingowych zajmujących się bezpieczeństwem informacji.

więcej
Agnieszka Szalińska-Uflewska

Prawnik, absolwentka WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1999 – 2014 pracownica Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych

więcej
Paulina Wirska p.wirska (małpa) omnimodo.com.pl

Prawnik z doświadczeniem w zakresie ochrony danych osobowych. Absolwentka Kolegium Prawa w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

więcej

Nasze doświadczenie to

13

lat działalności
300

audytów zgodności przetwarzania danych osobowych
10000

przeszkolonych osób
500

zadowolonych klientów