Omni Modo - eksperci w dziedzinie ochrony danych osobowych

Szkolenia zamknięte – RODO dla firm


Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona pracowników różnych działów (HR, marketing, sprzedaż, dział prawny, IT, administracja) dla pracowników administracji publicznej, Inspektorów Ochrony Danych oraz wszystkich osób zaangażowanych w ochronę danych osobowych w organizacji, a także kierownictwa najwyższego szczebla.

Nasi eksperci to prawnicy z doświadczeniem, którzy przeprowadzą szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych dla pracowników Państwa firmy w dogodnym terminie uwzględniając specyfikę działalności organizacji.

Nasze szkolenia przedstawiamy w przystępnej i zrozumiałej formie, łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką popartą konkretnymi przykładami . Trenerzy oprócz szkoleń na co dzień zajmują się świadczeniem usług z zakresu ochrony danych osobowych.

Szkolenie przeprowadzamy zgodnie z najnowszą wykładnią przepisów.

Szkolenie ma formę wykładu połączonego z częścią warsztatową, co ułatwi pracownikom zrozumienie zawiłości przepisów RODO i ich stosowanie w codziennej pracy. Pracownicy mają możliwość zadawania pytań w trakcie jak i po szkoleniu co pozwala na bieżąco rozwiać wszelkie wątpliwości.

Państwa pracownicy zdobędą praktyczną wiedzę i nauczą się przetwarzać dane w bezpieczny sposób!

Zapraszamy także do skorzystania z oferty szkoleń w formie e-learningu.

Kontakt: szkolenia@omnimodo.com.pl

Nasze doświadczenie to

16

lat działalności
400

audytów zgodności przetwarzania danych osobowych
16300

przeszkolonych osób
2500

liczba przeszkolonych osób w formie e-learningu
750

zadowolonych klientów
Drzewa dla klimatu