Omni Modo - eksperci w dziedzinie ochrony danych osobowych

Szkolenia RODO dla firm


Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona pracowników różnych działów (HR, marketing, sprzedaż, dział prawny, IT, administracja) dla pracowników administracji publicznej, Inspektorów Ochrony Danych oraz wszystkich osób zaangażowanych w ochronę danych osobowych w organizacji, a także kierownictwa najwyższego szczebla.

Nasi eksperci to prawnicy z doświadczeniem, którzy przeprowadzą szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych dla pracowników Państwa firmy w dogodnym terminie uwzględniając specyfikę działalności organizacji.

Nasze szkolenia przedstawiamy w przystępnej i zrozumiałej formie, łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką popartą konkretnymi przykładami . Trenerzy oprócz szkoleń na co dzień zajmują się świadczeniem usług z zakresu ochrony danych osobowych.

Szkolenie przeprowadzamy zgodnie z najnowszą wykładnią przepisów.

Szkolenie ma formę wykładu połączonego z częścią warsztatową, co ułatwi pracownikom zrozumienie zawiłości przepisów RODO i ich stosowanie w codziennej pracy. Pracownicy mają możliwość zadawania pytań w trakcie jak i po szkoleniu co pozwala na bieżąco rozwiać wszelkie wątpliwości.

Państwa pracownicy zdobędą praktyczną wiedzę i nauczą się przetwarzać dane w bezpieczny sposób!

Zapraszamy także do skorzystania z oferty szkoleń w formie e-learningu.

Kontakt: szkolenia@omnimodo.com.pl

Nasze doświadczenie to

16

lat działalności
400

audytów zgodności przetwarzania danych osobowych
16300

przeszkolonych osób
2500

liczba przeszkolonych osób w formie e-learningu
750

zadowolonych klientów
Drzewa dla klimatu