Omni Modo - eksperci w dziedzinie ochrony danych osobowych

UsługiSprawdzamy, jak odbywa się przetwarzanie danych osobowych w Twojej firmie. Nasze prace kończą się raportem opisującym uchybienia. Dajemy w nim również praktyczne wskazówki, jak je usunąć.


Oferujemy przeróżne szkolenia związane z ochroną danych osobowych. Możesz wybrać szkolenie otwarte lub zamknięte prowadzone przez wysoko kwalifikowanych, doświadczonych trenerów. Swoją markę w dziedzinie szkoleń budujemy od 13 lat, mając w swoim zawodowym CV kilkanaście tysięcy przeszkolonych osób. I choć od tego czasu branżowej konkurencji przybyło, to wciąż my jesteśmy liderem szkoleń z ochrony danych osobowych.


Sprawdzamy potencjalne zagrożenia związane z wyciekiem danych w Twojej firmie. Nasze prace kończą się raportem opisującym wykryte zagrożenia.


Przejmujemy obowiązki i odpowiedzialność za ochronę danych osobowych w Twojej firmie. Zapewniamy stałą dostępność ekspertów, dostarczamy rozwiązania zgodne z prawem i dostosowane do działań biznesowych firmy.


Zapewniamy pełny zakres obsługi prawnej, w szczególności prawa nowych technologii.


Przygotowujemy i wdrażamy dokumenty wymagane przez ustawę o ochronie danych osobowych.


Aktualizacja dokumentacji oraz przygotowanie do wprowadzenia w organizacji wymogów jakie stawia przed administratorami danych ogólne rozporządzenie unijne o ochronie danych osobowych (GDPR).


Bazując na naszych doświadczeniach chcielibyśmy zaproponować Państwu usługę polegającą na wdrożeniu ISO 27001 w interesującym Państwa i przystającym do potrzeb Państwa organizacji zakresie, od prostego sprawdzenia w jakim stopniu Państwa organizacja działa zgodnie z wymaganiami normy, poprzez stworzenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, na działaniach mających doprowadzić do uzyskania certyfikacji kończąc.


Nasze doświadczenie to

13

lat działalności
300

audytów zgodności przetwarzania danych osobowych
10000

przeszkolonych osób
500

zadowolonych klientów