Profesjonalna komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla nas problemu

Szkolenia po angielsku


Mając na uwadze fakt, że w Państwa organizacjach mogą być zatrudnieni pracownicy anglojęzyczni lub obcokrajowcy, oferujemy Państwu możliwość przeprowadzenia pełnego zakresu szkoleń z ochrony danych osobowych w języku angielskim.

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona pracowników różnych działów (HR, marketing, sprzedaż, dział prawny, IT, administracja) dla pracowników administracji publicznej, Inspektorów Ochrony Danych oraz wszystkich osób zaangażowanych w ochronę danych osobowych w organizacji, a także kierownictwa najwyższego szczebla.

Nasi eksperci to prawnicy z doświadczeniem, którzy przeprowadzą szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych dla pracowników Państwa firmy w dogodnym terminie uwzględniając specyfikę działalności organizacji. Nasi eksperci współpracują na co dzień z zagranicznymi firmami różnych branż.

Nasze szkolenia przedstawiamy w przystępnej i zrozumiałej formie, łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką popartą konkretnymi przykładami . Trenerzy oprócz szkoleń na co dzień zajmują się świadczeniem usług z zakresu ochrony danych osobowych.

Szkolenie przeprowadzamy zgodnie z najnowszą wykładnią przepisów.

Szkolenie ma formę wykładu połączonego z częścią warsztatową, co ułatwi pracownikom zrozumienie zawiłości przepisów RODO i ich stosowanie w codziennej pracy. Pracownicy mają możliwość zadawania pytań w trakcie jak i po szkoleniu co pozwala na bieżąco rozwiać wszelkie wątpliwości. Część wykładowa i warsztatowa w całości prowadzona jest w języku angielskim.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Omni Modo.

Nasze doświadczenie to

17

lat działalności
410

audytów zgodności przetwarzania danych osobowych
17500

przeszkolonych osób
2700

liczba przeszkolonych osób w formie e-learningu
900

zadowolonych klientów
Omni Modo

Jesteśmy członkiem Związku Firm Ochrony Danych Osobowych