Omni Modo - eksperci w dziedzinie ochrony danych osobowych

O nas


Omni Modo to po łacinie „na każdy sposób”. Nazwa naszej firmy to nie przypadek. Na każdy sposób chcemy bowiem pokazywać klientom nasze doświadczenie, profesjonalizm i sukcesy w dziedzinie ochrony danych osobowych.

Doświadczenie to: historia naszej firmy. Tworzymy ją nieprzerwanie od 16 lat stale dostosowując ofertę do potrzeb rynku. Swoimi działaniami wspieramy zarówno małe firmy, jak i korporacje, czy organy administracji.

Doświadczenie i profesjonalizm to: nasz zespół. Udało nam się zebrać grono ekspertów w dziedzinie ochrony danych osobowych: radców prawnych, adwokatów, byłych pracowników departamentów prawnych Biura GIODO oraz specjalistów ds. bezpieczeństwa w branży IT. Nasi specjaliści są współautorami książek (m.in. „Ochrona danych osobowych – wybór zagadnień” ) oraz licznych artykułów i opracowań w tej dziedzinie. Każdy z nich to zawodowa indywidualność, łączy ich jedno: duża branżowa wiedza i stale podnoszone kwalifikacje.

Doświadczenie, profesjonalizm i sukcesy to: liczby. Jako jedni z pierwszych zaoferowaliśmy usługę zewnętrznego Administratora Bezpieczeństwa Informacji (obecnie Inspektora Ochrony Danych) z której do chwili obecnej skorzystało ponad 50 firm. Ponadto, doradzaliśmy w kwestiach związanych z ochroną danych osobowych kilkuset podmiotom z różnych branż. Zorganizowaliśmy szereg szkoleń otwartych i zamkniętych, w trakcie których przeszkoliliśmy kilkanaście tysięcy osób (średnio 1500 rocznie). Przeprowadzamy również kilkadziesiąt audytów rocznie.

Nasze doświadczenie to

16

lat działalności
400

audytów zgodności przetwarzania danych osobowych
16300

przeszkolonych osób
2500

liczba przeszkolonych osób w formie e-learningu
750

zadowolonych klientów